Mocna linia brwi jest marzeniem wielu kobiet, dlatego też henna na brwi cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jeszcze kilka lat temu brwi można było wyeksponować wyłącznie za pomocą kredki albo konturówki. W dzisiejszych czasach zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest oczywiście skorzystać z dobrodziejstwa henny.

Dla kogo henna jest najlepszym wyborem?

henna do brwi - dla kogo?

Oryginalna henna Sattva jest polecana paniom w każdym wieku. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt należy dobrać hennę zgodnie z typem urody danej kobiety. Jeżeli chodzi o blondynki, to z przyczyn estetycznych nie powinny one farbować brwi na czarno. Wysokiej jakości henna do brwi jest dobrym wyborem także dla tych kobiet, które chcą podkreślić brwi bez potrzeby korzystania z usług doświadczonej kosmetyczki. Dzięki prostej formule i intuicyjnej aplikacji brwi można pokreślić domowymi sposobami.

Praktyczna henna żelowa – czy warto na nią postawić?

Dla początkujących kobiet najlepszym wyborem jest henna Sattva żelowa. Wynika to oczywiście z tego, że dzięki żelowej formule nie ma nawet najmniejszego problemu z nakładaniem mieszanki. Henna na brwi nie wymaga dokupienia dodatkowych akcesoriów. W gotowym zestawie otrzymuje się wszystkie niezbędne elementy do wykonania henny. Żelowa henna do brwi dostępna jest zazwyczaj w trzech różnych kolorach (czarna, ciemnobrązowa i grafitowa), dzięki czemu każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie odcień.