Kosmetyki marki Samarite Original bazują na recepturze aptecznej i tradycji stosowania 33 ziół, oraz nowoczesnej technologii. Są to naturalne preparaty, tworzone w laboratoriach międzynarodowego koncernu. W ich tworzeniu biorą udział także polscy naukowcy, reprezentujący farmację, medycynę, chemię i kosmetologię.

Kosmetyki Samarite

Krem Samarite i inne preparaty tej marki mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od płci, wieku, czy typu skóry. Ich działanie jest optymalne, dają każdej skórze to, czego ona potrzebuje. Są bardzo skoncentrowane, harmonizują pracę skóry i potrafią poradzić sobie od razu z wieloma problemami. Mogą być aplikowane nie tylko na twarz i szyję, ale również na całe ciało.

Samarite krem do twarzy

W ofercie firmy dostępne są kremy, eliksiry i balsamy. Wszystkie te kosmetyki można zakupić w jednym zestawie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to kompleksowa pielęgnacja.

Krem, który odmładza

Samarite krem nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, mniej lub bardziej problematycznej. Można go stosować na twarz, pod oczy, na szyję i dekolt. Krem zalecany jest do stosowania na noc i na dzień.

Krem zawiera 33 składniki pochodzenia roślinnego a także niacynamid, który świetnie sobie radzi z różnego rodzaju przebarwieniami skóry. Ten składnik bardzo dobrze się sprawdza w niwelowaniu objawów trądzikowych.

Dzięki Aquaxyl TM skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odpowiednio wygładzona, bez zbędnych podrażnień. Krem zawiera także troxerutynę, która wspomaga stan naczyń krwionośnych. Dzięki tym składnikom, skóra jest odpowiednio zagęszczona i odmłodzona.