Dobranie odpowiedniej pielęgnacji, która będzie dobra dla skóry i włosów jest czymś trudnym. Wiele z produktów może nie spełniać wymagań, ponieważ złożone są one ze składników chemicznych. Aby dobrać odpowiednią pielęgnację należy postawić na naturalne kosmetyki, które przełożą się później na zdrowe i silne włosy oraz promienną skórę.

Linia kosmetyków Nuxe Huile Prodigieuse – w czym pomagają?

Kosmetyki firmy Nuxe z linii Huile Prodigieuse mają za zadanie odżywić oraz zregenerować skórę twarzy i ciała oraz włosy. Dodatkowo mają ochronić nas od szkodliwych czynników zewnętrznych, z którymi mamy codzienną styczność. Kosmetyki linii Nuxe Prodigieuse stworzone są w oparciu o naturalne składniki, które mają za zadanie nawilżać oraz poprawiać jakość skóry oraz włosów. Dodatkowo pozwalają one na pozbycie się małych blizn, cellulitu oraz rozstępów, co dla niektórych kobiet będzie ogromnym plusem. Kosmetyki z tej linii pachną bardzo kobieco, a mianowicie można wyczuć w nich wanilię, kwiat pomarańczy oraz magnolię.

Składniki naturalne występujące w kosmetykach tej linii to przede wszystkim oleje, takie jak olejek odżywczy i przeciwstarzeniowy Tsubaki, olejek z kamelii, olejek z ogórecznika oraz oraz olejek z orzechów makadamia oraz migdałów. W skład linii Nuxe Prodigieuse wchodzi suchy olejek odżywiający, olejek ze złotymi drobinkami oraz olejek dla osób ze suchą skórą.

Rodzaje produktów z linii Huile Prodigieuse.

nuxe huile prodigieuse

Huile Prodigieuse Riche jest to olejek o bogatej konsystencji, który przeznaczony jest przede wszystkim dla osób z suchą skórą. W sposób dogłębny odżywia skórę i nadaje jej wyjątkowej gładkości. Oparty jest on na olejku makadamia, ze względu na jego duże właściwości odżywcze. Kolejnym z produktów jest Nuxe olejek Prodigieuse, który jest najbardziej popularny z całej gamy. Jest to suchy olejek, który może być nakładany na włosy oraz ciało. Dzięki niemu skóra jest chroniona przed zanieczyszczeniami powietrza oraz jest głęboko odżywiona.

Ostatnim produktem jest Huile Prodigieuse Or, który jest suchym olejkiem z drobinami pochodzenia naturalnego. Powinien być on nakładany przede wszystkim na twarz i ciało, aby wygładzić skórę oraz ją ożywić. Może być stosowany również na włosy, aby zyskały one złotego blasku.