Zabiegi pielęgnacyjne poprawiają wygląd oraz kondycję skóry. Dużym zainteresowaniem cieszą się również działania, które wpływają na dobrostan rzęs oraz brwi. Co ważne, zabiegi takie jak choćby laminacja rzęs mogą być wykonywane zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i w warunkach domowych. W sprzedaży dostępne są bowiem gotowe zestawy do laminacji brwi i rzęs.

Czym jest laminacja rzęs i brwi?

Laminacja rzęs i brwi to zabieg, który w widoczny sposób poprawia stan włosków oraz wpływa na wygląd całej twarzy. Rozczesane i uniesione włoski brwi prezentują się efektownie i bardzo atrakcyjnie. Efekty zabiegu utrzymują się przez kilka tygodni, a dobrej jakości zestaw do laminacji rzęs lub brwi można kupić w drogerii stacjonarnej lub internetowej w bardzo przystępnej cenie.  

Na czym polega zabieg laminacji brwi i rzęs?

zestaw do laminacji rzes

Zestaw do laminacji rzęs lub brwi z https://www.cocolita.pl/makijaz/ibra-makeup-lash-lift-kit-zestaw-do-laminacji-brwi-i-rzes składa się z kilku elementów, w tym kosmetyków oraz instrukcji ich użycia. Za pomocą poszczególnych produktów można skutecznie zmiękczyć włoski, które stają się podatne na ich dalsze układanie. Możliwe jest wówczas uzyskanie pożądanego kształtu łuku brwiowego w stosunkowo niedługim czasie. Czas trwania zabiegu wynosi zazwyczaj około pół godziny i zależy on między innymi od rodzaju włosów i ich podatności na działanie kosmetyków.    

W jaki sposób przeprowadza się tego rodzaju zabieg?

Zestaw do laminacji brwi zawiera patyczki służące do aplikacji produktu oraz spiralki, za pomocą których można nadawać brwiom odpowiedni kształt. W skład zestawów do laminacji brwi wchodzą również odtłuszczacze oraz preparaty, za pomocą których uzyskuje się otwarcie łusek włosa. W sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są gotowe zestawy produktów oraz wyroby, które sprzedawane są w opakowaniach jednostkowych. Panie mogą decydować się na zakup zestawów do laminacji brwi oraz produktów, które służą do trwałej stylizacji rzęs. Laminacja rzęs sprawia, że włoski są rozczesane oraz ładnie pokręcone. Spojrzenie wydaje się głębsze, a twarz prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Panie mogą i powinny wykonywać równoczesny zabieg laminacji brwi i rzęs. Muszą one jednak przeprowadzać tak zwane próby uczuleniowe, które zdecydowanie ograniczają ryzyko związane z wystąpieniem ewentualnej reakcji alergicznej.