Podkład Rimmel Lasting Finish to kosmetyk uniwersalny, który chętnie wybierany jest przez kobiety cerą suchą, mieszaną, a nawet tłustą. W składzie znajduje się kompleks nawilżający, który zmniejsza ryzyko nadmiernego przesuszenia. Optymalna gęstość produktu ułatwia aplikację. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę również dla pań, które nie posiadają rozwiniętych umiejętności z zakresu wykonywania makijażu. Nie trzeba obawiać się nieestetycznych smug, które mogłyby być wynikiem nierównomiernego rozprowadzenia produktu.

Różnorodność odcieni

Wybór idealnego podkładu nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Odcienie podkładów Rimmel Lasting Finish są na tyle zróżnicowane, że nawet kobiety z ekstremalnie jasną karnacją znajdą właściwy kosmetyk. Warto zaznaczyć, że produkt nie oksyduje, czyli nie zmienia koloru wraz z upływem czasu. Docenią to panie, które mają dość pomarańczowej maski odcinającej się od szyi. Podkład Rimmel Lasting Finish można spotkać w niemal każdej drogerii. Wystarczy skorzystać z darmowych testerów, aby przekonać się, który wariant będzie odpowiedni.

Odporność na ścieranie

Różnorodność odcieni Rimmel Lasting Finish nie jest jedyną zaletą. Kosmetyk jest trwały, a zarazem odporny na ścieranie. Pot nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia. Nie trzeba więc obawiać się spływania makijażu w gorące dni. Należy jednak wziąć pod uwagę, że nie jest to podkład przystosowany do ekstremalnych warunków. Nakładając Rimmel Lasting Finish na wesele lub inną ważną okazję dobrze jest zaopatrzyć się w puder matujący. Pomocny może okazać się także utrwalacz makijażu w sprayu.

Niska cena zakupu

Kolejnym plusem produktu Rimmel Lasting Finish jest niska cena zakupu, która sprawia, że jest to kosmetyk „na każdą kieszeń”. Bez trudu można upolować różnego typu promocje i rabaty, dzięki którym można jeszcze więcej zaoszczędzić. Docenią to osoby, które nie lubią wydawać zbyt dużo na make-up. Przedstawiany produkt jest niedrogi, jednak posiada świetne właściwości, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.