Dobry podkład do twarzy może w kilka chwil poprawić wygląd skóry i sprawić, że będzie prezentowała się doskonale. Dlatego też warto wybierać kosmetyki dobrej jakości, takie jak podkład True Match. Dlaczego sprawdzają się one w praktyce?

Naturalny efekt – Loreal True Match kolory

Loreal True Match odcień Rose Ivory

Odcienie podkładu Loreal True Match zostały stworzone z myślą o różnych kolorach skóry. W związku z tym ich gama jest dość duża i umożliwia znalezienie odpowiedniego odcienia dla każdej karnacji. To duże ułatwienie. Warto też wiedzieć, że nowoczesna formuła jest odpowiedzialna za to, że podkład dobrze wtapia się w skórę, co zdecydowanie zmniejsza jego widoczność. Dzięki temu otrzymany efekt jest zdecydowanie bardziej naturalny, niż przy innych stosowaniu innych podkładów. Nie ma mowy o efekcie maski i wyraźnej linii odcięcia. Nie ma też problemów z niewielkimi przebarwieniami skóry. Podkład sobie z nimi poradzi i skutecznie wyrówna je do odcienia reszty twarzy.

Zdrowy wygląd

Warto też wiedzieć, że podkład True Match pozwala osiągnąć efekt zdrowo wyglądającej na zadbaną i dobrze wypielęgnowaną. Właśnie z tego powodu warto go używać. Koloryt skóry jest wyrównany, a ona sama delikatnie rozświetlona. Efekt utrzymuje się długo, więc stanowi świetną bazę do dalszego makijażu. W niektórych wypadkach zastosowanie tego podkładu może nawet zastąpić użycie dodatkowego korektora, rozświetlacza i pudru. Podkład skutecznie ukrywa niedoskonałości. Pozostawia skórę bez przebarwień, drobnych blizn, zmian trądzikowych, zaczerwienień i nawet rozszerzonych porów. Dzięki temu wygląda ona zdrowiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Działanie pielęgnujące

Na uwagę zasługuje także fakt, że podkład od L’Oréal nie przesusza skóry i nie wpływa negatywnie na jej stan. To niezwykle ważna cecha, która sprawia, że podkład może się sprawdzić również w przypadku cery problematycznej i skłonnej do przesuszenia. Delikatne działanie nawilżające wydłuża także trwałość zaaplikowanego podkładu oraz zapobiega jego kruszeniu się i zbrylaniu w nieestetyczne grudki.